Відбувся Всеукраїнський конкурс презентацій «Гроші та кредит: сучасні тенденції розвитку»15 Травня 2015р.

24 квітня 2015 року за ініціативи кафедри банківської справи ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся Всеукраїнський конкурс презентацій «Гроші та кредит: сучасні тенденції розвитку» для випускників коледжів освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст спеціальностей «Фінанси та кредит», «Економіка підприємства».

До участі у конкурсі було представлено 29 презентацій випускників коледжів з усіх куточків України.

Конкурсанти брали участь у роботі 6 секцій: «Гроші та грошовий оборот у сучасних умовах», «Інфляція та грошові реформи», «Валютний ринок та валютні системи», «Сутність та види кредиту», «Банки та небанківські фінансово-кредитні установи та їх роль на грошовому ринку», «Центральні банки та грошово-кредитна політика».

За результатами проведення конкурсу було визначено переможців:

• Савлук І.С., Економічний коледж ДВНЗ "КНЕУ ім.В.Гетьмана";

• Паляниця Н.О.,  Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ;

• Щербакова В.С., Вишняк Я.А., Економічний коледж ДВНЗ "КНЕУ ім.В.Гетьмана";

• Омельчук Л.С., Бердичівський коледж промисловості, економіки та права;

• Дунаєвська А.Г., Лєднєва М.А., Чіпак З.В., Львівський техніко- економічний коледж НУ «ЛП»;

• Зінченко А.В. Сучасний стан банківської системи України, ПВНЗ "Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж"

• Танська І.І., ДВНЗ «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права»;

• Кацалап Т.М.,Веред Д.В., Білоцерківський коледж фінансів,обліку та аудиту Національної академії статистики,обліку та аудиту.

Блискучі виступи конкурсантів свідчать про високий рівень їхньої підготовки. Бажаємо успіхів у навчанні та подальшій науковій діяльності!