Вітаємо Кузьменка Віталія Миколайовича!16 Квітня 2014р.

Вітаємо Кузьменка Віталія Миколайовича з перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку»!

1 квітня 2014 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

За результатами виступів учасників на  підставі відкритого обговорення наукових робіт конкурсна комісія вирішила нагородити Дипломом І ступеня Кузьменка Віталія Миколайовича, студента 5 курсу кредитно-економічного факультету за науково-практичні дослідження на тему «Управління реальними інвестиціями на основі «Теорії оновлення» (науковий керівник – д.е.н., професор Смагін Володимир Леонтійович).

Щиро вітаємо нашого студента і бажаємо йому подальших успіхів та наукових звешень!