Круглий стіл «Споживче кредитування: боргове ярмо чи фактор розвитку?»06 Квітня 2012р.

10 квітня 2012 року в 062 ауд. о 16-00 буде проводитись круглий стіл на тему  «Споживче кредитування: боргове ярмо чи фактор розвитку?»

Організатори:  кредитно-економічний факультет, інститут кредитних відносин КНЕУ, кафедра банківської справи, наукове студентське товариство КЕФ

Мета заходу: обговорення студентами, теоретиками і практиками банківської справи актуального стану ринку споживчого кредитування, проблематики споживчого кредитування та його ролі в умовах посткризового відновлення банківської системи України.

Тематика дискусії:

1. Проблемні питання теорії споживчого кредиту
  2. Сучасні тенденції ринку споживчого кредитування в Україні
  3. Вплив споживчого кредитування на вітчизняну економіку

Запрошуються студенти, професорсько-викладацький склад, експерти-практики банківського бізнесу та всі, хто цікавиться тематикою споживчого кредитування.

З питань прийняття участі звертайтесь до керівників проекту:

Володимир Фридель: fresh_bank@ukr.net
Роман Корнилюк: bankografo@gmail.com
Також можна зареєструватись он-лайн, щоб підтвердити зацікавленість в заході (адреса: www.bankografo.com/gurtok)

Програма круглого столу