Вітаємо Гриджука Дмитра Миколайовича!04 Квітня 2013р.

Вітаємо нашого колегу,  доцента кафедри банківської справи КНЕУ, Голову  Правління ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» ГРИДЖУКА ДМИТРА МИКОЛАЙОВИЧА із перемогою у номінації «Фінансист року»  17 – ї Загальнонаціональної програми «Людина року – 2012».

Це свято кожного хто може пишатися тим, що знайомий з Дмитром Миколайовичем!

Колектив кафедри банківської справи щиро вітає Вас із нагородою гідною Вашої професійності, працьовитості, високих моральних устремлінь та невпинного самовдосконалення і зростання!

Звання «ЛЮДИНА РОКУ - 2012» - це почесна місія загальнонаціонального масштабу та водночас - ВЕЛИКИЙ обов’язок - «нести Вогонь Прометея» і «запалювати серця» молодого покоління, студентів, ідеєю Великих професійних звершень.

Для кожної молодої людини важливо знайти свою професійну нішу у житті, яка б в повній мірі розкрила та розвивала її талант, сприяла самореалізації.

Такий визначний здобуток нашого колеги,  викладача із значним практичним досвідом, слугує яскравим прикладом для студентів, того, що тільки щоденною клопіткою працею, успішним навчанням, можна удосконалювати свої здібності, набувати нових знань і в майбутньому -  досягти значних висот у професії та стати одним із визначних фінансистів свого часу!!!

Довідково

23 березня 2013 року відбулися урочистості, присвячені нагородженню переможців 17-ї Загальнонаціональної програми “Людина року-2012”. Символічний “Вогонь Прометея” у номінації “Фінансист року” одержав Дмитро Гриджук, голова Правління банку “Хрещатик”.

Атмосфера церемонії, на яку до Національного Палацу мистецтв “Україна” зібралися учасники програми і шановані гості, відзначалася особливим духовним піднесенням, позитивною впевненістю й енергетикою віри у майбутнє, якому передують прекрасних сімнадцять миттєвостей тріумфу. Лейтмотивом стислого і влучного виступу Дмитра Миколайовича під час вручення нагороди стало гасло “Ми збережемо нашу гривню!”, що закумулювало настрої провідних банкірів країни, яких турбує доля і подальший розвиток економіки країни в цілому та банківської системи зокрема.

Довідково за темою:

Загальнонаціональна програма «Людина року» зустрічає свою 17-у весну. І це своєрідний рекорд існування подібного проекту в медійно-рейтинговому просторі будь-якої країни. Історія програми переконливо засвідчує, що такі масштабні проекти мають право на існування і завжди будуть затребувані суспільством, якщо в їх основу покладені чітка і конкретна ідея, одвічні загальнолюдські цінності і, звичайно ж, максимальна об’єктивність. Саме на таких принципах існує і розвивається проект «Людина року». Ідея його проста і водночас суспільно значуща: звести на п’єдестал національного визнання найдостойніших, зробити надбанням суспільства їх дійсно величні державні, професійні, творчі досягнення. При цьому максимальну об’єктивність у визначенні лауреатів і переможців програми забезпечують сотні експертів, які представляють переважну більшість суспільних інститутів та професіональних закладів. Володарі титулу “Людина року” визначаються напередодні урочистої церемонії вручення премії шляхом таємного голосування членів Вищої Академічної Ради Програми — по одному з трьох лауреатів у 16 номінаціях Програми (З прес-релізу Загальнонаціональної програми «Людина року»)