Циганова Надія Вікторівна

Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 31 рік

У 1986 році з відзнакою закінчила навчання на економічному факультеті Київського державного університету імені Т. Шевченка. У 1997-98 рр. навчалася за програмою МВА банківського спрямування у МІМ-Київ. Протягом 31-річного педагогічного стажу роботи отримала вчений ступінь кандидата економічних наук та вчене звання доцента. Пройшла стажування у Великобританії та США. Викладає дисципліни "Гроші та кредит" та "Грошово-кредитні системи зарубіжних країн". Автор понад 150 наукових та методичних публікацій, які мають значний вплив на підвищення освітнього рівня науковців, студентів, практиків банківської діяльності в питаннях сутності грошей, кредиту і грошово-кредитних систем зарубіжних країн.  Досвідчений викладач дисциплін кафедри банківської справи.