Круглий стіл20 Червня 2011р.

Круглий стіл
«ФОНДОВИЙ РИНОК УКРАЇНИ: ІНВЕСТИЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ»

19 травня 2011 року в приміщенні ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» був проведений круглий стіл на тему «Фондовий ринок України: інвестиційні можливості».
Ініціаторами та організаторами конференції були кафедра банківських інвестицій кредитно-економічного факультету та кафедра фінансових ринків фінансово-економічного факультету.

На круглому столі розглядалися такі питання як:
1)    структура та основні учасники фондового ринку;
2)    доступні інструменти фондового ринку;
3)    перспективи розвитку «Української біржі» на 2011р.;
4)    основні способи інвестування на фондовому ринку;
5)    розвиток послуги інтернет-трейдінгу;
6)    інвестиційні можливості, які відкриває банківська система;
7)    гарантійна система біржового ринку похідних фінансових інструментів.

У роботі конференції взяли участь провідні фахівці ПАТ «Українська біржа», ПАТ «Перший інвестиційний банк» та Інвестиційної групи «Сократ», а також викладачі, аспіранти та магістри КНЕУ.
В процесі роботи круглого столу були заслухані доповіді фахівців та науковців з проблем розвитку фондового ринку України та нових інвестиційних можливостей та обговорені з учасниками столу.
Відкрив конференцію декан кредитно-економічного факультету, професор, доктор економічних наук М.І. Диба, який наголосив на важливості проведення заходів такого плану для підготовки фахівців високого рівня.

Далі виступали:

Щербина Артем, аспірант кафедри фінансових ринків «Фінансові інновації на фондових біржах України»
Копанчук Юрий, спеціаліст по роботі з інвесторами ВАТ «Українська біржа» «Становление и перспективы развития биржевых технологий в Украине»
Беляев Алексей, заступник директора департаменту інтернет-трейдінгу ФК «Сократ» «Интернет-трейдинг: новые возможности на фондовом рынке»
Парандій Олег, аспірант кафедри фінансових ринків «Гарантійна система біржового ринку похідних фінансових інструментів»
Іванов Олександр, студент 5-го курсу, переможець конкурсу «Кращий приватний інвестор 2010» «Власний досвід торгівлі цінними паперами на фондовій біржі»

Фотозвіт :