Відбулось засідання круглого столу на тему «Проблеми та шляхи активізації інвестиційної діяльності в Україні у кризових умовах»19 Червня 2014р.

4 червня 2014 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана» за ініціативи кафедри банківських інвестицій відбулось засідання круглого столу на тему «ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ АКТИВІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ У КРИЗОВИХ УМОВАХ».

Захід було організовано за підтримки Київського обласного та міського центру з інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління Національними проектами України, за участі представників Інституту вищої освіти та Наукового парку КНЕУ.

Круглий стіл проводився у формі «мозкової атаки», спрямованої на вирішення нагальних проблем з активізації інвестиційної діяльності в України, серед яких:

• Проблеми формування інвестиційного клімату в Україні
  • Чому євроінтеграція  України має забезпечити зростання  іноземних інвестицій
  • Якою повинна бути інвестиційна політика держави у кризових умовах
  • Місія дослідницьких університетів та наукових парків в активізації інвестиційно-інноваційних  процесів в Україні

У засіданні круглого столу відомі фахівці, науковці і практики у сфері інвестицій. Захід відкрив Перший проректор з науково-педагогічної та наукової роботи ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», доктор економічних наук, професор Д. Г. Лук’яненко.

Повний фотозвіт

Проблематику круглого столу окреслили Майорова Т.В., к. е. н., доцент, завідувач кафедри банківських інвестицій кредитно-економічного факультету ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

З доповідями щодо визначених питань виступили:
-    Ліснича В. М., Віце-президент Європейської економічної палати торгівлі комерції та промисловості
-    Рибак Ю.В., в. о. Директора Київського обласного центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту України
-    Борисов Д.Б., Директор Київського міського центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту України
-    Антонюк Л.Л., Директор інституту Вищої освіти ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»
-    Матвійчук А.В., Генеральний директор Наукового парку ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»
-    Олейніков О. О., Керуючий партнер «InVenture Investment Group», директор департаменту з стратегічного розвитку «INEKO Investment Group»
- В. В. Корнєєв, д. е. н., професор, завідувач відділу фінансово-бюджетної політики Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
- Жданов В. І., к.е.н., доцент, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана».

До обговорення активно залучились науковці, викладачі та аспіранти провідних вищих навчальних закладів, представники бізнесу, зокрема:
- Диба М.І., д. е. н., професор, декан кредитно-економічного факультету ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана».
- В. Д. Лагутін, д. е н, професор, завідувач кафедри економічної теорії та конкурентної політики, Київський національний торгово-економічний університет
- В. Л. Осецький, д. е н, професор кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
- Подойніцин О.В., Партнер Startup UA, начальник відділу Київського обласного центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроект України
-    Коваль О. С., Генеральний директор «Gravity Digital Agency»
-    Ломаєв В.Л., компанія «Семпал»
За результатами семінару були представлені конкретні пропозиції і рекомендації для органів державного управління, бізнесових структур, наукових і навчальних закладів із зазначених проблем.