Вузівський етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»10 Лютого 2012р.

22 лютого 2012 року в 062 ауд. о 15-00 г. за підтримки Банку Форум буде проводитись вузівський етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

Характер тестування: письмові відповіді студентів на проблемні питання по дисциплінам: гроші та кредит, банківські операції, центральний банк та грошово-кредитна політика, аналіз банківської діяльності.

Запрошуються студенти 3,4,5 курсів (попередній запис в деканаті).

Передбачити нагородження переможців вузівського етапу олімпіади зі спеціальності «Банківська справа» (3 переможці) та заохочення через:

• для студентів ІІІ курсу - виставлення максимальної оцінки поточного контролю (50 балів) з дисципліни «Гроші та кредит»;
  • для студентів ІV курсу – виставлення максимальної оцінки поточного контролю (50 балів) з дисципліни «Банківські операції»;
  • для студентів V курсу – виставлення максимальної оцінки поточного контролю однієї з дисциплін магістерської програми зі спеціальності «Банківська справа» (за вибором керівника відповідної магістерської програми) з виставленням оцінки «відмінно».

Оргкомітет олімпіади