Вітаємо учасників та переможців всеукраїнської студентської олімпіади з інвестування!08 Травня 2012р.

20-22 березня у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування», у якій взяло участь 74 студенти із 41 провідних вищих навчальних закладів України.

На олімпіаді Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана представили студентки 9 групи IV курсу кредитно-економічного факультету:

1. Бернацька Ольга Олександрівна;
  2. Свириденко Анна Юріївна.

Серед представників нашого вузу є призер - Бернацька О. О., яка зайняла 3 місце і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Усі учасники отримали подяки та сертифікати участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з інвестування. В ході урочистої церемонії нагородження та закриття олімпіади члені журі виступили із заключним словом, виразивши подяку організаторам заходу,  побажавши подальших успіхів та висловивши сподівання на нову зустріч у 2013 році.