Корнилюк Роман Васильович

Посада: доцент, докторант
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 5 років

Корнилюк Роман Васильович - кандидат економічних наук, докторант, доцент кафедри банківської справи, автор сайту про аналіз банків в Україні www.bankografo.com

У 2011 р. отримав науковий ступінь кандидата економічних наук, захистивши дисертацію на тему «Іноземні банки в банківській системі України» (науковий керівник - проф. Івасів Ігор Богданович).

Співавтор і лектор навчального курсу "Банківська система", модератор банківського дискусійного клубу студентів, викладачів і практиків фінансового ринку при КЕФ, член редакційної колегії електронного наукового видання «Молодіжний економічний дайджест».

Поєднує науково-педагогічну діяльність з консультуванням ділових медіа щодо рейтингування банків. Починаючи з 2009 року на базі розроблених авторських методик регулярно розраховуються рейтинги надійності банків в українських ЗМІ.

Основні напрями наукових досліджень:

• системний ризик у банківській діяльності;
  • рейтингове оцінювання надійності банків;
  • global banking;
  • іноземні банки в Україні;
  • депозитний бізнес і фондування банків.

Наукові та навчально методичні праці:

Автор близько 100 публікацій в економічних виданнях, серед яких друковані журнали «Вісник НБУ», «Банківська справа», Journal of european economy«Експерт Україна», «Фондовий ринок», «Фінансовий ринок України» (м.Київ), «Финансы и бизнес» (м. Санкт-Петербург), а також ділові інтернет-медіа «Економічна правда», «Реальна економіка», Minfin.com.ua, Forbes.ua, Delo.ua. Співавтор монографії "Іноземні банки в Україні: вплив та регулювання" (2012 р.), книг "IPO от А до Я: справочник эмитента" за 2007 і 2008 роки.

Повний перелік публікацій

Контактна інформація: