Циганова Надія Вікторівна

Кафедра:Кафедра банківської справи та страхування
Посада:професор
Вчене звання:професор
Науковий ступінь:доктор економічних наук
Стаж роботи:33 роки

У 1986 році з відзнакою закінчила навчання на економічному факультеті Київського державного університету імені Т. Шевченка. У 1997-98 рр. навчалася за програмою МВА банківського спрямування у МІМ-Київ. Протягом 33-річного педагогічного стажу роботи підготувала чотирьох кандидатів економічних наук, отримала науковий ступінь доктора економічних наук та вчене звання професора. Пройшла стажування в освітніх закладах Великої Британії та банках у США. Викладає дисципліни "Гроші та кредит" та "Грошово-кредитні системи зарубіжних країн". Автор понад 150 наукових та методичних публікацій, які мають значний вплив на підвищення освітнього рівня студентів та становлять інтерес для науковців і практиків банківської діяльності в питаннях функціонування грошей, банківської системи і грошово-кредитних систем зарубіжних країн.  Досвідчений викладач дисциплін кафедри банківської справи та страхування.