Алексеєнко Максим Дмитрович

Посада: Професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 32 роки

В 1978 році закінчив Київський інститут народного господарства. Протягом 31 річного педагогічного стажу роботи отримав вчений ступінь доктора економічних наук та вчене звання професора. Відомий науковець в галузі банківської справи. Викладає дисципліну "Банківські операції". Автор багатьох публікацій, зокрема, підручників і посібників, які мають значний вплив на підвищення освітнього рівня науковців, студентів, практиків банківської діяльності в питаннях сутності банків, особливостей організації їх діяльності, здійснення різних банківських операцій, в підвищенні ефективності роботи банків. Вища Атестаційна Комісія України цінує професора як провідного експерта з економічних питань. Сфера науково-педагогічних інтересів зосереджена на банківських операціях, капіталі банків, споживчому кредитуванні, банківських послугах. Досвідчений викладач дисциплін кафедри банківської справи.